č. Položka Magic/Smart Pie Konkurenční Motor Výhody a nevýhodyX
0 Obrázek
1 Structura a design Jednotná struktura se zabudovanou řídící jednotkou Externí řídící jednotka Jednoduchá instalace se zabudovanou řídící jednotkou snižuje potřebný prostor na kole a redukuje možnost chybného zapojení.
2 Redukce převodovky Bezkartáčový a bezpřevodovkový Převodovkový Při velké zátěži je převodovka velmi zatéžována a zahřívána což způsobuje její deformaci což snižuje životnost, snižuje účinost, zkracuje dojezdovou vzdálenost a zvyšuje hlučnost
3 Multi-voltage Nastavitelné napětí <24V, 36, 48V> Vždy pouze jedno napětí: 24v or 36v or 48v Velikost napětí přímo závisí na rychlosti motoru. Uživatel si může zvolit výkon který mu vyhovuje bez výměny motoru.
4 Multi-output power rate and speed Magic pie III motor: 250W - 1000W
Smart pie motor: 200W - 400W
250W Výce úrovní výkonů dle napětí bez výměny motoru.
5 Chlazení Zabudovaný ventilátor Bez chlazení Vzhledem k vědeckým testům je teplota motoru přímo závislá na účinosti motoru. Díky zabudovanému ventilátoru je 60% tepla motoru odváděno přes chladící ventilátor. Díky tomu je výrazně zvýšena účinost a spolehlivost motoru obzvláště při dlouhych a náročných cestách
6 Schopnost vysokých proudů 35A 15A Protože řídící jednotka používá vysoce kvalitní výkonové prvky, dokáže zvládnout nárazově velké proudy, což vede k zvýšení akcelerace, tedy k vysokému kroutícímu momentu motoru.
7 Programovatelná řídící jednotka Programovatelná Neprogramovatelná Profesionální uživatelé a prodejci mohou programovat řídící jednotku a optimalizovat tak požadavky pro konkrétního uživatele. Jízda se stává pohodlnější a s delším dojezdem.
8 Regenerativní brždění Dostupné Nedostupné Magic/Smart Pie má jedinečnou a spolehlivou funkci rekuperativního brždění. Při brždění se stane z motoru generátor a přeměňuje kinetickou energii na elektrickou a začne baterii dobíjet. Díky této technologii se prodlouží dojezdová vzdálenost. A také ušetří brzdy.
9 Ochrana proti přehřátí a přetížení Dostupné Nedostupné V proti případu přetížení či přehřátí je v řídící jednotce(motoru) zabudován senzor který hlídá kritickou teplotu. V případě překročení této teploty dojde k vypnutí motoru kvůli zabránění poškození motoru. Po opětovnému snížení teploty motor bude opět fungovat. Toto prodlužuje životnost produktu.
10 Plug-and-play zapojení Vodotěsný, vojenský standard konektorů, který je spolehlivý a lehce zapojovatelný. Díky tomu případný servis zvládne samotný uživatel.
11 Standardizace Standardní Nestandardní Umožňuje namontovat téměř na každé kolo.